Samodzielny Księgowy

  • Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO
Miejsce pracy: Pszczyna

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • analitycznego myślenia, terminowości,
  • dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

  • współudział w prowadzeniu księgowości spółki prawa handlowego, w szczególności:
  • dekretacja i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • weryfikacja poprawności zaksięgowanych danych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • umiejętność sporządzania deklaracji VAT w oparciu o rejestry,
  • mile widziana znajomość poszczególnych pozycji formularzy RZiS oraz bilansu,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań zewnętrznych: GUS.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt w tytule wpisując SAMODZIELNY KSIĘGOWY na adres:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna ul. Korczaka 5
 lub e-mail:
rekrutacja@zmkania.pl

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się