Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATG Sp. z o.o. SK. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest ATG Sp. z o.o. SK. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich.poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

ATG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Składowa 12, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ATG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Składowa 12

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i innych sprawozdań wymaganych przepisami prawa,

  • Kontakt z klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem),

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości,

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Samodzielność, zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy,

  • Gwarancję ciągłości zatrudnienia,

  • Miłą atmosferę pracy.