Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-09-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWO-KSIĘGOWEGO MAŁGORZATA TRYT

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej księgowości
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz analiz na zlecenie zarządu
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz instytucjami rządowymi
    • Prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej

    Wymagania:

    • co najmniej 3 letnie doświadczenie pracy w księgowości
    • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego
    • Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse, bankowość
    • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i rzetelność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy poprzedzoną okresem próbnym;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
    • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego;
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Składane aplikacje powinny zawierać poniższe oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.