Logo Pracuj.pl

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

SELMET B. J. RUDNICCY sp.j.O firmie

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

SELMET B. J. RUDNICCY sp.j.

Romualda Traugutta 31

Elbląg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia pełnej księgowości
  • Odpowiedzialność za terminowość i poprawność sporządzania sprawozdań i deklaracji podatkowych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansowymi (ZUS, GUS, NBP)
  • Analiza i kontrola przychodów oraz kosztów
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu (w tym cash-flow)
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń PIT i VAT
  • Dostarczanie analiz niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne, preferowane kierunki rachunkowość i finanse
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków
  • Dobrą znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programów Comarch optima będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zgrany zespół

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Jesteśmy na rynku ponad 30 lat. Działamy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i mamy na uwadze dobro przyszłych pokoleń, dlatego stawiamy na ekologiczne paliwa. Zajmujemy się handlem surowcami wtórnymi i sprzedażą węgla.

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa, Romualda Traugutta 31, Elbląg