Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

TAX SAFE Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i weryfikacja faktur kosztowych oraz sprzedażowych oraz innych dokumentów źródłowych;

  • sporządzanie zestawień KPIR;

  • prowadzenie rejestrów VAT;

  • naliczanie zaliczek PIT, PPE, CIT;

  • rozliczanie PIT rocznego;

  • rozliczanie deklaracji VAT;

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego;

  • sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat;

  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego;

  • przyjmowanie i segregacja dokumentów od klientów;

  • kontakt z klientami, udzielanie porad w zakresie bieżących zapytań księgowo-podatkowych;

  • ustalanie szczegółów księgowań bezpośrednio z przydzielonymi klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimalne średnie - najlepiej o profilu ekonomicznym/matematycznym;

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej/księgowego bądź bezpośrednio powiązanym;

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego;

  • znajomość obsługi programów księgowych (OPTIMA) i mechanizmów pracy księgowego;

  • komunikatywność, zaradność, punktualność, samodzielność;

  • znajomość przepisów prawa podatkowego.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w kierunku księgowość/rachunkowość lub rozpoczęta nauka w tym kierunku;

  • certyfikaty w kierunku księgowość/rachunkowość/finanse;

  • wiedza z zakresu kadr i płac;

  • dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego.

To oferujemy

  • oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w księgowości, ambitnych, dyspozycyjnych oraz gotowych do szybkiego podjęcia pracy;

  • odpowiedni kandydat otrzyma także możliwość rozwoju i dalszego kształcenia;

  • dodatkowym atutem są cykliczne kursy doszkalające z zakresu księgowości, kadr oraz doradztwa podatkowego organizowane i w całości finansowane przez biuro;

  • biuro oferuje służbowy telefon, wyjazdy integracyjne w całości finansowane przez biuro itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Prężnie rozwijające się sieć biur rachunkowych TAX SAFE poszukuje ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Kandydatów niespełniających powyższych wymagań prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to stanowisko.

Rozpoczęcie pracy - od zaraz.