Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.O firmie

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 85

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (ustawa o rachunkowości)

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Księgowanie i wyliczenia wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, podatku odroczonego, rezerw itp.

  • Powadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenia w zakresie prowadzenia pełnej księgowości – min. 2 lata

  • Znasz przepisy z zakresu prawa bilansowego i podatkowego oraz posiadasz praktyczną wiedzę w tym zakresie

  • Posiadasz umiejętności analityczne

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z programami do obsługi pełnej księgowości

  • Znasz programy pakietu MS Office

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole, jesteś komunikatywny(a)

  • Posiadasz umiejętność planowania swojego cennego czasu

  • Wykazujesz gotowość do przyswajania nowej wiedzy oraz jesteś otwarty(a) na zmiany i szybko się uczysz, to oferta właśnie dla Ciebie

Mile widziane

  • Znajomość programów Rewizor i Subiekt

  • Posiadanie certyfikatu księgowego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego – indywidualna ścieżka rozwoju kariery

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę

  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)

  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej grupy LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie.

Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się zespół naszych pracowników. Szczerość, zaangażowanie, dbałość o wyniki i szacunek do innych

to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Twoje główne zadania będą związane z samodzielną i kompleksową obsługą finansowo - księgową.

Na co dzień będziesz odpowiedzialny(a) za kompleksową obsługę obszarów księgowości wśród których znajdują się m.in. gospodarka magazynowa, należności i zobowiązania, środki trwale, podatki. Weryfikację dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym, księgowanie operacji księgowych, prowadzenie ewidencji księgowych oraz pozostałych czynności związanych z prawidłowym zamknięciem okresów rozliczeniowych Spółki.