Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

G-ENERGY S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,

  • Weryfikacja zaksięgowanych faktur pod kątem wymagań VAT i JPK-V7M,

  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych (CIT, VAT),

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP i rozliczeń RMK,

  • Rozliczanie pożyczek, kredytów, leasingów, gwarancji bankowych,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu, banków i innych instytucji zewnętrznych,

  • Czynny udział w procesie badania rocznych sprawozdań finansowych,

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, NBP) i innymi działami w firmie,

  • Realizowanie innych zadań zleconych przez Przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii, prawa podatkowego itp.,

  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • Doświadczenie w pracy na systemach finansowo-księgowych,

  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywane działania,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Lojalność,

  • Terminowość,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programu ENOVA.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie notowanej na giełdzie,

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę współpracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz pakiet sportowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Spółka G-Energy S.A. rozpoczęła swoją działalność w październiku 2010 roku. Działalność Spółki opiera się o sektor energii odnawialnej. Obecnie Spółka poszerzyła profil działalności o świadczenie usług na rynku gazowym. Spółka wykonuje prace w sektorze usług gazowych w szczególności projektowaniu i budowie sieci i przyłączy gazu wysokiego, średniego i niskiego ciśnienia, oraz stacji gazowych wysokiego, średniego i niskiego ciśnienia.

Dołącz do firmy, która łączy w sobie techniczną doskonałość oraz ludzi z energią do działania i pasją.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy: www.genergy.pl