Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Financial Center sp. z o.o.

Stefana Batorego 4/6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie książki przychodów i rozchodów

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych, tj. uzgadnianie kont, rozrachunków, potwierdzenia sald,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych raportów, analiz i zestawień,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne,

  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowym na wyżej wymienionym stanowisku,

  • biegła znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych,

  • doświadczenie w stosowaniu przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • mile widziana znajomość programu CDN Optima,

  • mile widziane ukończone kursy w zakresie finansów i rachunkowości,

  • sumienność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • chęć pogłębiania wiedzy,

  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji księgowych,

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy,

  • szkolenia.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • system premiowy

  • szkolenia