Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Leo-Trans Sp. z o. o. Sp. K.

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

Leo-Trans Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółki

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • weryfikacja i księgowanie oraz rozliczanie faktur

  • bieżąca kontrola zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych pod względem rachunkowym i formalnym,

  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i zasad księgowości,

  • przygotowanie dokumentów oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, organami podatkowymi, bankami itp.

  • sporządzanie raportów oraz dokumentacji dla potrzeb zarządu

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedury księgowo-podatkowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych

  • biegłej, bieżącej znajomość Ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych VAT, PIT, CIT

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności interpersonalne, analityczne i organizacyjne

  • obowiązkowość i skrupulatność

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • imprezy integracyjne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Firma Leo-Trans prowadząca działalność w transporcie międzynarodowym poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego/księgowej. Firma istnieje na rynku od 10 lat, tym samym może zagwarantować stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki dla osoby spełniającej odpowiednie wymagania.

Przewiń do profilu firmy

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do składania swoich zgłoszeń.