Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

MICHAŁ PIOTR DANECKI ZAKŁADY MECHANICZNE "DANMAR"O firmie

  • Ludowa 26
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MICHAŁ PIOTR DANECKI ZAKŁADY MECHANICZNE "DANMAR"

Ludowa 26

Łódź

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • księgowanie dokumentów (w tym faktury zakupu, sprzedaży),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym PIT, VAT,
  • sporządzanie deklaracji do GUS,
  • uzgadnianie obrotów i sald kont,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w tym US, ZUS, GUS),
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, comiesięczne naliczanie amortyzacji,
  • bieżąca analiza i monitorowanie zmian w przepisach podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • wykształcenie minimum średnie (ekonomiczne),
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych (programy Symfonia lub Optima),
  • dobra znajomość MS Office,
  • dokładność, sumienność i rzetelność,
  • samodzielność i inicjatywa w pełnieniu obowiązków służbowych,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i otwarcie na nowe wyzwania,,
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

Ogłoszenie archiwalne