Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

TAAS sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.

  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych.

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych VAT ,CIT, PIT – oraz innych niezbędnych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP oraz audytorami.

  • Sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych dla spółek.

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego Enova 365 oraz dobra znajomość MS Excel.

  • W przypadku chęci podjęcia pracy zdalnej wymagana bardzo dobra, kilkuletnia znajomość oprogramowania Enova 365, Saldeo.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).

  • Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego.

  • Biegła znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego (CIT, VAT, PIT).

  • Mile widziane doświadczenie w obszarach: rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym oraz znajomość branży budowlanej (rozliczeń kontraktów długoterminowych).

  • Dokładność, rzetelność, zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B.

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, Multisport.

O nas

Nazywamy się TAAS i jesteśmy biurem księgowych, którzy stoją po stronie klienta. świadczymy kompleksową obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową ale także wspieramy klientów w zakresie optymalnego rozwoju ich biznesu. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych na rynku polskim i zagranicznym działających m.in. w branży budowlanej, produkcyjnej, usługowej oraz IT. Zapewniamy eksperckie wsparcie w obszarze podatków, prawa oraz innych związanych z rozwojem biznesu.

Poszukujemy osoby, która zajmie się kompleksowo obsługą księgową naszych klientów. Zależny nam na tym, żeby była to osoba, której możemy powierzyć odpowiedzialne zadania, oraz na tym, aby oprócz księgowania ważny dla Ciebie był dobry kontakt z zespołem oraz klientami.

My ze swojej strony możemy zapewnić stabilność zatrudnienia oraz rozwój zawodowy w bardzo zgranym zespole, który jest otwarty na nowe osoby oraz rozwiązania.