Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Globalny dostawca rozwiązań chłodzenia układów napędowych do pojazdów użytkowych otwiera nowe możliwości zawodowe!

Dołącz do globalnej firmy, która posoiada swoje zaklady na całym świecie, oraz otwiera nową inwestycję w Opolu!

Twój zakres obowiązków

  • raca zgodnie z podstawowymi strategiami, polityką finansową i strategiami firmy

  • zarządzanie podatkami ustawowymi, w tym VAT, podatkiem dochodowym,

  • stosowanie i zarządzanie dotacjami rządowymi

  • przygotowanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów finansowych (MIS, Prognoza, budżet, stan faktyczny, raporty roczne)

  • koordynacja audytów z audytorami lokalnymi i grupowymi

  • analiza i śledzenie działań w zakresie oszczędności kosztów i poprawy marży

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 doświadczenie w pracy w finansach dużej organizacji lub w firmach audytorskich

  • dobra znajomość standardów MSSF

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętności analityczne

  • dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę bezpośrednio z klientem

  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

  • pakiet benefitów: pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy