Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Technologiczna 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • analiza transakcji, uzgadnianie kont rozrachunkowych;

  • przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe;

  • ewidencja środków trwałych;

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli US;

  • sprawdzanie poprawności księgowanych faktur w rejestrach w zakresie VAT naliczonego i należnego, wysyłka JPK-VAT, VAT-UE;

  • nadzór nad kompletnością dokumentów księgowanych w ramach danej Spółki;

  • terminowe sporządzanie dokumentów, informacji i deklaracji podatkowych zgodnie z właściwymi aktami prawnymi;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 4-latnie doświadczenie w pracy w obszarze księgowości;

  • ukończyłeś studia wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym;

  • posiadasz ukończone kursy/szkolenia z zakresu księgowości i prawa podatkowego;

  • dobrze znasz program MS Excel;

  • posiadasz praktyczną znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;

  • jesteś samodzielny w wykonywaniu powierzonych ci zadań;

  • znasz język angielski minimalnie na poziomie B1 w mowie i w piśmie ;

  • szybko się uczysz;

  • umiejsz pracować w zespole;

  • jesteś otwarty na wyzwania współczesnej księgowości, jesteś chętny do rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • niekorporacyjną atmosferę;

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

2

Daj się poznać!

3

Podejmij wyzwanie!

4

Witamy na pokładzie!

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy