Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Dekpol S.A.O firmie

Dekpol S.A.

Gajowa 31

Pinczyn (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym oraz wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • prowadzenie rejestrów VAT,

  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

  • uzgadnianie sald kont księgi głównej,

  • rozliczanie różnic kursowych,

  • rozliczanie dokumentów magazynowych,

  • rozliczanie podatku dochodowego CIT i PIT,

  • rozliczanie podatku od nieruchomości i podatku rolnego,

  • rozliczanie RMK, RMB,

  • wyjaśnianie niezgodności w dokumentach z kontrahentami,

  • analiza danych w księgach, zapisów na kontach oraz sald,

  • samodzielne sporządzanie sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej,

  • wykształcenie min. średnie, mile widziany dyplom o specjalizacji finanse i rachunkowość,

  • dobrą znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym, podatku od nieruchomości oraz o podatku od towarów i usług,

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • doświadczenie z procesem zamknięcia miesiąca.

Mile widziane

  • doświadczenie m.in. w branży budowlanej, produkcyjnej lub deweloperskiej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz premie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • obszerny parking dla pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy