Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-03-08
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-04-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kramel Invest - działająca w branży FMCG firma, certyfikowany dystrybutor firmy Mars Wrigley Confectionery
    obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

    OCZEKUJEMY

    • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego – warunek konieczny
    • wykształcenia wyższego na kierunkach: rachunkowość, finanse
    • dobrej znajomości przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych
    • znajomości programów: Sage Symfonia Finanse i Księgowość, Subiekt GT, Rachmistrza GT
    • dobrej znajomości MS Office w szczególności programu Excel
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • umiejętności pracy w zespole
    • odpowiedzialności za wykonywane zadania

    DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE

    • znajomość systemu Softlab ERP Asseco
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

    ZADANIA

    • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.)
    • obsługa księgowa podmiotów prowadzących KPiR
    • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo–księgowego (faktury, wyciągi bankowe, etc.)
    • kontrola dokumentów i księgowań, w tym kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, JPK, CIT, PIT, ZUS)
    • nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości
    • analiza i uzgadnianie rozrachunków
    • rzetelne i terminowe przygotowanie deklaracji oraz ich weryfikacja pod względem zgodności z ustawą o rachunkowości i ustawami podatkowymi
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS)
    • przygotowanie sprawozdań i raportów finansowych.
    • realizacja innych zadań i zleconych przez przełożonego prac

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • dużą samodzielność działania
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kramel Invest Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (97-300), ul. Gliniana 6 B, wpisanej do KRS pod numerem 580437 (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.