Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny księgowy - Samodzielna księgowa

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu
    Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Samodzielnej księgowej/Samodzielnego księgowego
    Miejsce pracy: Rybnik

    Opis stanowiska pracy:

    • prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.,
    • księgowanie kosztów w układzie rodzajowym i kalkulacyjnym,
    • rozliczanie różnic kursowych,
    • rozliczenie Vat,
    • uzgodnienia systemowe stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – kierunek rachunkowość, ekonomia lub pokrewny
    • min. 2 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
    • znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, ustawy o rachunkowości
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra arkusza kalkulacyjnego EXCEL
    • mile widziana znajomość programu CDN XL
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • orientacja na cele i zadania

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie działającej firmie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dofinansowanie do kart Multisport
    • pakiet medyczny

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

    Podania, CV prosimy przesyłać na adres:
    44-203 Rybnik, ul. Brzezińska 8a
    z dopiskiem „księgowość”

    lub za pomocą przycisku aplikowania w temacie wpisując „księgowość”.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko  przez MARAT Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." (wymagane)
    "Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą zmian RODO " (wymagane)
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez MARAT Sp. z o.o.”