Oferta pracy

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Credin Polska Sp. z o.o.

  • Czysta 6, Sobótka
    Sobótka, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Czysta 6

Sobótka

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • Rzetelne i terminowe sporządzenie dokumentów wymaganych przepisami prawa

  • Współtworzenie deklaracji podatkowych oraz JPK

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Bieżące analizowanie i weryfikowanie zapisów księgowych

  • Współuczestniczenie w przeprowadzanych kontrolach oraz audytach

  • Współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi takimi jak US, ZUS, GUS, NBP

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, kwartału, roku

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Inicjowanie rozwiązań optymalizujących procesy księgowe

Nasze wymagania

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Ugruntowana wiedza dotycząca przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości

  • Znajomość zagadnień związanych z dokumentacja cen transferowych

  • Doświadczenie w procesie budżetowanie kosztów

  • Doświadczenie we współpracy z podmiotami powiązanymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Znajomość obsługi programów księgowych

  • Znajomość MS EXCEL

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, inicjatywa, terminowość, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności analityczne

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości w firmie produkcyjno-sprzedażowej

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Praca w zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą

  • Miła i wspierająca atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów komponentów piekarniczo-cukierniczych.

Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku, w 2002 roku dołączyliśmy do norweskiej grupy kapitałowej ORKLA, zasilając w ten sposób zasoby gałęzi Orkla Food Ingredients.

Naszą misją jest kreowanie rynku cukierniczego i piekarniczego zarówno w Polsce jak i na świecie poprzez działanie w sposób świadomy mający na uwadze poszanowanie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska oraz aktywne współpracowanie z klientami, nie zapominając przy tym o największej wartości pracodawcy- pracownikach. Wysoka jakość naszych produktów jest doceniana zarówno przez wytwórców jak i konsumentów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.credin.pl oraz naszego fanpage'u na Facebooku, aby zapoznać się z profilem działalności naszej firmy, naszą kulturą organizacyjną oraz wartościami, którymi się kierujemy.

Przewiń do profilu firmy