Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

HRE Investments

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i uzgadnianie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych, RMK, amortyzacji

  • wystawianie i uzgadnianie dokumentów przychodowych

  • uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności

  • komunikacja z dostawcami i usługodawcami

  • przygotowywanie zestawień do płatności

  • praca w systemie Optima

  • przygotowywanie raportów dla zarządu

  • przygotowywanie deklaracji VAT oraz CIT

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, współpraca z biegłym rewidentem

Nasze wymagania

  • min.2 lata doświadczenie w pracy na pełnych księgach (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe, firmie deweloperskiej lub firmie produkcyjnej)

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone specjalistyczne kursy

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • znajomość programu Optima oraz Symfonia będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości MS Office (szczególnie Excel)

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • komunikatywność i myślenie analityczne

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie

  • dobrą atmosferę w przyjaznym miejscu pracy, w którym priorytetem jest otwarta komunikacja i nastawienie na współpracę

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • opiekę medyczną od pierwszego dnia pracy

  • ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

  • owocowe dni

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy