Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Biuro Rachunkowe z 20 letnim doświadczeniem poszukuje:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletną obsługę klientów biura. Praca na cały etat.

    Wymagania:

    Wymagane 3 letnie doświadczenie pracy w biurze rachunkowym. Bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima. Mile widziana znajomość programów Symfonia i Raks SQL. Doświadczenie w kompletnej obsłudze księgowo-podatkowej, firm posiadających, księgi rachunkowe jak i księgi przychodów i rozchodów.

    Oferujemy:

    Prace na cały etat, możliwość dokształcania na kursach w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Ja niżej podpisany/podpisana wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych : FKK CONSULTING SPZOO

    z siedzibą w Warszawie 01-909 przy ul. SOKRATESA 11B M 297 , wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000043103 NIP: 5213103330 w celu :

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 30 dni od dat 25/06.2018 roku

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem w Warszawie 01-909 przy ul. SOKRATESA 11B M 297

    Uporzejmie proszeo wytażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych .Administratorem danych będzie firma zamieszczająca w/w ogoszenie.

    Dane osobowe będą przetwarzane wyłaćznie dla celów rekrutacji na stanowisko Samodzielnego księgowego/księgowej.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.