Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

ENGAVE S.A.O firmie

  • Czarodzieja 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

ENGAVE S.A.

Czarodzieja 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych;

  • uzgadnianie kont, rejestrów, raportowanie;

  • kontrolę dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • przygotowanie odpowiednich deklaracji i obsługa rozliczeń CIT i VAT;

  • uzgadnianie i księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży;

  • rozliczanie i księgowanie rozrachunków, ewidencja wyciągów bankowych, przygotowywanie przelewów;

  • monitorowanie i uzgadnianie rozrachunków, w tym z kontrahentami zagranicznymi;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • prowadzenie gospodarki środkami pieniężnymi oraz procedur księgowych;

  • rozliczanie delegacji służbowych;

  • prowadzenie ewidencji RMK i RMP;

  • samodzielne roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;

  • księgowanie operacji gospodarczych;

  • współpraca i kontakty z klientami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi;

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych;

  • dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomiczno – rachunkowym;

  • znajomość gospodarki magazynowej;

  • doświadczenie minimum 5 lat, w tym przynajmniej 2 lata na samodzielnym stanowisku w spółce akcyjnej;

  • samodzielność w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • znajomość rozliczeń transakcji zagranicznych (wewnątrzwspólnotowych i poza unijnych) oraz transakcji walutowych;

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, pełna znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego, w szczególności przepisów ustawy o VAT, CIT;

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym;

  • odpowiedzialność, dokładność i rzetelność;

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

Doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju. Dzięki temu i wysokiemu poziomowi decyzyjności będziesz mogła/ mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie.

Znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału.

Zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;

W podziękowaniu oferujemy Ci: atrakcyjne wynagrodzenie; elastyczne godziny pracy; pracę w nowoczesnym biurze do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością!; regularne zajęcia z nativem w godzinach pracy, a dodatkowo w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać)!z

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • jeden krótszy dzień pracy

ENGAVE S.A.

Engave jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w dostarczaniu zaawansowanych usług w branży IT. Od zeszłego roku także w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, tworząc platformę strategicznego doradztwa technologicznego - ekosystemu produktów i usług doradczych, wspierających MŚP i korporacje w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców, w procesie cyfrowej transformacji ich firm.

Przewiń do profilu firmy

Zbuduj z nami organizację sprzedaży dla ambitnej, szybko rozwijającej się firmy z branży technologii i usług profesjonalnych.