Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

BYŚ-WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

Wólczyńska 249

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów;

  • księgowanie wyciągów bankowych;

  • księgowanie amortyzacji, leasingów;

  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych przychodów i kosztów;

  • księgowanie i rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych i poza UE;

  • analiza i uzgadnianie kont księgowych;

  • udział w pracach związanych z zamknięciem okresów sprawozdawczych;

  • przygotowywanie plików JPK_V7;;

  • udział w raportowaniu dla potrzeb kontrahentów, instytucji finansujących;

  • współpraca z Biegłym Rewidentem;

  • ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w prowadzeniu ewidencji środków trwałych i naliczaniu amortyzacji mile widziane;

  • znajomość zagadnień Kadr i Płac będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość zagadnień z przepisów prawa podatkowego;

  • dobra znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości;

  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • zaangażowanie w realizację postawionych zadań;

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse);

  • mile widziana znajomość programu SAP Business One;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Mile widziane

  • Sap Business One;

  • Optima Środki Trwałe;

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;

  • dobre warunki pracy;

  • umowę o pracę;

  • systematyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę w doświadczonym zespole;

  • wynagrodzenie ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej (wysokość uzależniona od doświadczenia);

  • ubezpieczenie dodatkowe na preferencyjnych warunkach;

  • bezpłatny parking dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Firma BYŚ zajmuje się gospodarka odpadami. Jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie, wyróżniającą się w branży profesjonalizmem i innowacyjnością. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie www.bys.pl.

Przewiń do profilu firmy