Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-SłowińskaO firmie

Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska

Powstańców Śląskich 58C

Wrocław

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, KPIR,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i statystycznych,
  • sporządzanie i składanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej: PIT, VAT i innych przewidzianych prawem (sprawozdania bankowe, GUS, itp.),
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, banki.

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenie zawodowego na stanowisku księgowego,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • znajomość programu księgowego Rachmistrz, Rewizor będzie dodatkowym atutem,
  • dokładność, rzetelność i systematyczność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie rachunkowości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy