Oferta pracy

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Korbank S.A.O firmie

  • Nabycińska 19
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Korbank S.A.

Nabycińska 19

Wrocław

Firma KORBANK S.A. jest przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym, posiadającym ugruntowaną pozycję rynkową na Dolnym Śląsku. Jesteśmy największym, lokalnym, niezależnym operatorem telekomunikacyjnym we Wrocławiu, Brzegu Dolnym i Radomiu.

Zakres obowiązków:
– Pomoc w sporządzaniu sprawozdań skonsolidowanych
– Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i przepisami podatkowymi;
– Opieka nad środkami trwałymi (OT, księgowanie zakupu, naliczanie amortyzacji);
– Bieżące monitorowanie obrotów i sald. Wyjaśnianie niezgodności.
– Weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym.
– Pomoc w sporządzaniu deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT oraz generowaniu raportów i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (US, GUS)
– Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych (UoR)

Wymagania:
– dobra znajomość przepisów księgowych
– doświadczenie w prowadzeniu księgowości w spółkach/spółce prawa handlowego
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– znajomość systemu Symfonia będzie istotnym atutem
– znajomość zagadnień z zakresu spółek publicznych (rynek NewConnect) i konsolidacji będzie również ważnym atutem
– mile widziana umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych, raportów GUS i sprawozdań finansowych

Oferujemy:
– stabilność zatrudnienia oraz zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– konkurencyjne wynagrodzenie
– zróżnicowany charakter zadań, niezbędne szkolenia
– niepowtarzalną atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole
– możliwość pracy zdalnej (online)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy