Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma FLHF S.A. specjalizująca się w sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz posiada długoletnie doświadczenie w branży e-commerce. W związku z rozszerzeniem oferty na rynku krajowym i otwarciem nowego sklepu internetowego w Polsce poszukujemy zdolnych i kreatywnych osób, które staną się częścią naszego zespołu. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnej i pracowitej osoby z doświadczeniem, która dołączy do naszego działu księgowego.

    Obowiązki:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki akcyjnej
    • Wprowadzanie danych dotyczących dostawców i odbiorców
    • Wprowadzanie dokumentów księgowych
    • Monitorowanie należności od kontrahentów
    • Uzgadnianie sald z kontrahentami
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych, finansowych, GUS, NBP, Intrastat
    • Nadzór nad prawidłowością plików JPK
    • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
    • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

    Wymagania:

    • Posiadanie certyfikatu MS
    • Doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Dobra znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości
    • Obsługa komputera w szczególności programów finansowo-księgowych
    • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, bilansu, rachunku wyników, deklaracji ZUS, VAT, CIT
    • Umiejętność sporządzania planów kont
    • Umiejętność tworzenia polityki rachunkowości
    • Znajomość MS Excel
    • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Wrocławia z łatwym dojazdem
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie techniczne
    • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.