Ta oferta pracy jest nieaktualna od 397 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

samodzielny księgowy / samodzielna księgowa

  • Września, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrześni poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 43281
    Praca stała
    Lokalizacja: Września

    Zakres obowiązków:

    • prawidłowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami prowadzenie księgowości
    • analiza dokumentów magazynowych
    • ewidencja środków trwałych
    • rozliczanie kosztów
    • udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych
    • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
    • uzgadnianie kont księgowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości
    • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
    • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu produkcji oraz znajomość MSR
    • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel )
    • samodzielność, systematyczność oraz precyzja wykonania powierzonych zadań
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
    • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)