Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa z językiem angielskim

HALFING & PETERSEN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Rekrutujemy dla: naszego Klienta międzynarodowej firmy edukacyjnej, specjalizującej się w szkoleniach językowych dla osób w każdym wieku. Poszukujemy zaangażowanej i dynamicznej osoby.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Księgowanie transakcji krajowych i zagranicznych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT/VAT

  • Zamykanie okresów sprawozdawczych

  • Monitorowanie zobowiązań i nadzorowanie płatności

  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS i NBP

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

  • Doświadczenie w pracy w Księgowości

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość standardów Rachunkowości

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i zagadnień księgowych

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i wielokulturowe środowisko pracy