Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna księgowa

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami;

  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych;

  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych;

  • księgowanie operacji gospodarczych;

  • wprowadzanie przelewów do banku;

  • prowadzenie rejestru środków trwałych;

  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej;

  • kontrola wpływów należności oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • bieżąca współpraca z główną księgową.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki studiów: finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości;

  • znajomość Ustawy o Podatku Dochodowym i Podatku VAT;

  • znajomości systemów klasy ERP – mile widziana znajomość Streamsoft lub proAlpha, MS Excel;

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole;

  • rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • praca w kameralnym zespole

  • praca na pełny etat (elastyczne rozpoczęcie pracy w przedziale 7:00-9:00)

  • możliwość całkowitej pracy zdalnej;

  • szkolenia;

  • wsparcie merytoryczne;

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinansowanie do zakupów okularów