Samodzielny Księgowy SAP/Samodzielna Księgowa SAP

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o. świadczy wielokrotnie nagradzane usługi księgowe i kadrowo-płacowe oparte o nowoczesne rozwiązania ERP. Od ponad 20 lat udoskonalana i unikalna na skalę kraju oferta, oraz wysoka jakość usług powodują, że w portfelu klientów Centrów Ekkom znajdują się firmy wywodzące się z całego świata, w tym znane światowe koncerny i grupy kapitałowe.

top
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Samodzielny Księgowy SAP / Samodzielna Księgowa SAP
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • księgowanie źródłowych dokumentów księgowych w systemie SAP i ich weryfikacja pod względem podatkowym i rachunkowym
  • sporządzenie sprawozdań GUS, NBP, Intrastat, deklaracji oraz zeznań podatkowych
  • aktywny udział w sporządzaniu raportów finansowych, sprawozdań finansowych, udzielenie Klientom informacji i wyjaśnień związanych z tymi raportami
  • kontrola, analiza i uzgadnianie kont, w szczególności uzgadnianie kont ksiąg pomocniczych z kontami księgi głównej na zakończenie każdego miesiąca
  • bieżące (codzienne) uzgadnianie należności i zobowiązań, wyjaśnianie płatności
  • pomoc Głównemu Księgowemu w obsłudze kontroli podatkowych oraz audytach sprawozdań finansowych
  • obsługa księgowa firm z kapitałem krajowym i zagranicznym w oparciu o polskie przepisy i MSR-y
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym
  • w aktualnej rekrutacji w szczególności preferujemy kandydatów posiadających bogate doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • niezwykle ciekawą pracę, zorganizowaną z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań opartych na lean accounting, dzięki czemu dużą część obowiązków księgowych wykonują za nas nasi klienci i system OCR
  • przygotowanie do pracy na stanowisku samodzielnego księgowego
  • doskonały, zgrany ponad 50-cio osobowy zespół
  • pracę na oprogramowaniu klasy ERP: SAP, Satandard ERP by HansaWorld, Streamsoft Prestige, pracującymi w sieci rozległej dzięki czemu nasi pracownicy i klienci mogą pracować online w dowolnym miejscu na świecie, oraz wspólnie realizują księgowość w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem procesów opartych na procesach workflow
  • stałe konsultacje kadry zarządzającej, audytorów i doradców podatkowych, oraz kilkuosobowego zespołu głównych księgowych
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • karty multi-sport, kursy językowe w godzinach pracy z native speakerem oraz inne świadczenia
  • ciekawe ścieżki indywidualnego awansu
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Więcej informacji o firmie na www.ekkom.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się