Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny księgowy - Specjalista ds. rozliczeń podatkowych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola kwalifikacji zdarzeń gospodarczych oraz dokumentów pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych, w tym CIT, VAT i WHT,

  • Samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT,

  • Kalkulacja podatku odroczonego,

  • Weryfikacja i uzgodnienia sald kont dotyczących rozliczeń podatkowych,

  • Kalkulacja i rozliczanie podatku u źródła (WHT),

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych,

  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i informowanie o nich, szczególnie o tych mogących mieć wpływ na rozliczenia firmy,

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi,

  • Tworzenie wewnętrznych rozwiązań w zakresie stosowania prawa podatkowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów podatkowych, rachunkowości oraz umiejętności stosowania ich w praktyce,

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (min.B1).

To oferujemy

  • Dużą moc sprawczą, krótką ścieżkę decyzyjną i możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Stabilne warunki zatrudnienia, mamy niską rotację – nasi Pracownicy zostają z nami na dłużej, ;)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Działanie w niewielkim zespole,

  • Bezpośrednią komunikację, niekorporacyjną atmosferę i nieformalny styl pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub przychodzenia do biura – Ty decydujesz. W biurze dbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa,

  • Elastyczne godziny pracy. Zaczynamy między 7:00 a 10:00 - wedle życzenia,

  • Strefę chilloutu z ping-pongiem i konsolą, cykliczne firmowe grille w okresie letnim,

  • Trochę ruchu dla zdrowia – możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej,

  • Bezpłatny parking blisko biura,

  • Bliskość komunikacji miejskiej – 2 minuty pieszo do przystanku.

Klient Pracuj.pl

Firma z branży nowoczesnych technologii poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielny księgowy - Specjalista ds. rozliczeń podatkowych.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.