Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy

Sapere Aude spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sapere Aude spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zajmująca się audytem oraz obsługą finansowo-księgową podmiotów gospodarczych poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • dekretacja dokumentów księgowych
  • wprowadzanie do systemu
  • przygotowanie sprawozdań
  • przygotowanie deklaracji podatkowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu finansowo-księgowego CDN Optima

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą i stabilną pracę
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku
  • kurs angielskiego w czasie godzin pracy
  • udział w szkoleniach
  • dobrze skomunikowane biuro
  • możliwość elastycznych godzin pracy (w zależności od potrzeb)
  • kawę i słodycze
  • ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest Sapere Aude spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Obrońców Stalingradu 4A/U2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne