Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny Księgowy

Firma Kamil Sp. z o.o.O firmie

Firma Kamil Sp. z o.o.

Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14

Szczecin

Obecnie do naszej Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów,
  • bieżąca kontrola zapisów księgowych,
  • kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • weryfikacja rozliczeń z dostawcami,
  • potwierdzenia i uzgadnianie sald z dostawcami,
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe, rachunkowość),
  • znajomość i umiejętność pracy w systemach finansowo-księgowych,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • kreatywność, umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Ogłoszenie archiwalne