Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny księgowy z językiem angielskim

  • Tarnów, Bogumiłowice (pow. tarnowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych STRUNBET  Sp. z o. o.
    w  Bogumiłowicach /koło Tarnowa/
    Przedsiębiorstwo grupy Leonhard Moll Betonwerke
    Wiodący producent prefabrykowanych strunobetonowych elementów infrastruktury szynowej. poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Spółki zgodnie z przepisami Ustawy o Rachunkowości i przepisami podatkowymi,
    • księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK),
    • przygotowywanie przelewów,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym między innymi audytorami, Urzędem Skarbowym, GUS, bankami,

    Wymagania:

    • wykształcenie ekonomiczne,
    • doświadczenie w dziale księgowości,
    • znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego,
    • znajomość systemów finansowo – księgowych
    • biegła obsługa pakietu MS Office,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kategorii B mile widziane

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • program szkoleń,
    • dostęp do benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, ZFŚS

    Osoby zainteresowane prosimy o  przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    bottom