Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

ORW Max

ORW Max

Kościuszki 18

Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i ich kompletnością,

  • kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów do księgi podatkowej i rejestrów VAT,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych, deklaracji CIT, PIT, VAT - kontrola poprawności księgowanych faktur w księdze i w rejestrach w zakresie VAT naliczonego i należnego,

  • analiza transakcji, uzgadnianie kont rozrachunkowych,

  • ewidencja środków trwałych,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • potwierdzanie sald dostawców i klientów,

  • obsługa i kontrola transakcji gotówkowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, PUP),

  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • współpraca z audytorami zewnętrznymi,

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne,

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku księgowego,

  • praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • dobra znajomość programu księgowego Optima, pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel,

  • posiadanie umiejętności analitycznych,

  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, efektywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia + premia indywidualna,

  • indywidualne szkolenia i możliwość rozwoju,

  • na życzenie możliwość zakwaterowania w Ustroniu Morskim / Kołobrzegu i pomoc przy relokacji,

  • ubezpieczenie grupowe NNW;

Wybrany kandydat podejmie pracę w działającym od 2002 roku, całorocznym obiekcie hotelarsko – rehabilitacyjnym ORW Max w Ustroniu Morskim.

Oferujemy możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy, po trzymiesięcznym okresie próbnym.