Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny księgowy w dziale finansowo – księgowym

Infakt sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 5007 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • wystawianie faktur,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych,

  • realizacja procedur zamknięcia miesiąca,

  • wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze wymagania

  • swoje relacje w pracy opierasz na zaufaniu i świetnej komunikacji,

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy księgowo- podatkowe,

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B1),

  • lubisz szukać nieszablonowych rozwiązań,

  • sprawnie posługujesz się Excelem,

Mile widziane

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,

  • umiejętność pracy z systemem ERP Optima,

  • wykształcenie ekonomiczne.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie, która stawia na pracę zespołową,

  • dużą automatyzację procesu księgowania (rozczytywanie faktur OCR, zaawansowane schematy księgowe),

  • minimalizujemy biurokrację, księgując wyłącznie z dokumentów w wersji elektronicznej,

  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach (sprawozdawczość statutowa i grupowa, analiza finansowa, budżetowanie, compliance),

  • stały dostęp do platform szkoleniowych,

  • biuro w centrum Krakowa (ul. Szlak 49) z pracą w układzie hybrydowym (częściowo zdalnie),

  • wynagrodzenie 5 500- 7 600 zł brutto UoP/ 6500 - 9000 zł netto b2b;

  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • kartę Multisport Benefit,

  • MacBook i dodatkowy monitor

Infakt sp. z o.o.

Dołącz do ponad 200 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia.

Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.

Przewiń do profilu firmy