Samodzielny księgowy w GL z j.angielskim

Michael Page

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Biuro zlokalizowane jest w centrum Wrocławia. System pracy: hybrydowy.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i uzgadnianie sald kont według standardów księgowości

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych/raportów okresowych

  • Księgowanie operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (PK, wyciągi bankowe, amortyzacja)

  • Przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego

  • Współpraca z działem Controllingu i innymi działami księgowości

  • Współpraca z międzynarodowym klientem

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze finansów/księgowości

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość SAP (mile widziane) lub innego systemu ERP

  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Orientacja na klienta

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowym środowisku w globalnej, rozwijającej się organizacji

  • Szkolenia

  • Pakiet benefitów

  • Przejrzysta ścieżka kariery

  • Możliwość pracy zarówno zdalnej jak i hybrydowej

Benefity

  • świętowanie urodzin