Samodzielny księgowy

AndersenO firmie

Andersen

Puławska 2

Warszawa

Spółka z grupy Andersen (www.andersentaxlegal.pl) będąca częścią dużej, międzynarodowej struktury firm doradczych prawno-podatkowych (www.andersen.com) poszukuje osoby samodzielne, potrafiące określić priorytety, o nienagannej kulturze osobistej na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych
  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji
  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami, bankami, etc
  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami

Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia będzie atutem)
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy język obcy mile widziany)
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach

    Oferujemy:

    • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
    • pakiet szkoleń
    • opiekę medyczną
    • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    (w treści CV prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych)
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., zgadzasz się na przetwarzanie przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także akceptujesz naszą Politykę prywatności (https://www.andersentaxlegal.pl/polityka-prywatnosci/).

    Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możemy uwzględnić Twojej kandydatury w procesie rekrutacji.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w związku z przyszłymi rekrutacjami, umieść w swoim CV klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę również dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa”.

    Ogłoszenie archiwalne

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy