Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Unique One Sp. z o.o.O firmie

Unique One Sp. z o.o.

Niedźwiedzia 2

Warszawa

Grupa Unique składająca się z 2 agencji marketingowych oraz kilku firm współpracujących, wysoko ocenianych w badaniach branżowych, wielokrotnie nagradzanych w marketingowych konkursach i plebiscytach, obsługująca szeroki wachlarz międzynarodowych klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

Jeśli chcesz uczestniczyć w projekty dużych, znanych marek i liderów rynku, współdziałać z działem prawnym, nie boisz się wyzwań i jesteś osobą lubiącą pracować w przyjaznym środowisku to stanowisko jest dla Ciebie.

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie i weryfikowanie dokumentacji pod względem księgowym i merytorycznym
  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych
  • Księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących, raportów kasowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS, MF
  • Nadzór nad procesami księgowymi, aktualizacja procesów oraz wprowadzanie nowych rozwiązań usprawniających codzienną pracę
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, DN-1, IGH oraz sprawozdań finansowych)
  • Przygotowanie raportów co miesięcznych
  • Obsługa kadrowa i płacowa pracowników (umowy o pracę, dzieło, zlecenie)

Wymagania:

Co najmniej 2 letnie doświadczenie w księgowaniu samodzielnym firm w tym spółek z o.o.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego (CIT, VAT, PIT)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu RAKS SQL, Płatnik, ZUS PUE, ePUAP
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Nieprzebrane pokłady humoru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym i kompetentnym zespole
  • Szkolenia
  • Samodzielność w działaniu w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku - lider rynku loterii promocyjnych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawe projekty
  • Stabilność zatrudnienia (Unique One Sp. z o.o. ponad 20 lat na rynku)
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Dobra lokalizacja blisko metra
  • Świetną kawę 😊
Prześlij swoje CV (ze zdjęciem) za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy