Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Teva Pharmaceuticals PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi pracownicy. Nasze zespoły na całym świecie każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają leki dla blisko 200 milionów pacjentów. W Polsce Teva należy do liderów rynku farmaceutycznego, zapewniając dostęp do leków we wszystkich najważniejszych obszarach terapeutycznych takich jak kardiologia, diabetologia, pulmonologia, onkologia czy leczenie bólu. W Teva staramy się zapewnić środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się zmotywowani, wiedząc jak cenny wkład wnoszą w pomoc innym ludziom.Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój, poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju wewnątrz firmy!
Samodzielny KsięgowyNumer ref.: 114493

Zakres obowiązków:

  • uzgodnienia sald kont księgowych
  • przygotowywanie / monitorowanie / analiza księgowań z wybranych obszarów GL
  • przygotowanie/monitorowanie stanu rezerw
  • aktywności w ramach zamknięcia miesiąca/kwartału/roku
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (UoR, US GAAP )
  • aktywności w ramach przygotowywania deklaracji podatkowych i sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • przygotowanie zestawień w Excelu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie Finansów/ Rachunkowości
  • min. 3 lata doświadczenie w pracy w obszarze finansów na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomości zasad rachunkowości
  • mile widziana znajomość US GAAP i kwestii podatkowych takich jak VAT UE, CIT, WHT)
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i otwartość
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem FK Oracle a także SAP
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie będzie atutem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport
  • Programy doceniania i nagradzania pracowników
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Konferencje cykliczne

Ogłoszenie archiwalne