Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

Your Advisors Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.

Cybernetyki 19A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych dla grupy Spółek jednego z naszych Klientów,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT oraz kalkulacja podatku CIT,

  • sporządzanie raportów na potrzeby zarządcze,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • sprawozdawczość GUS, NBP.

  • Praca pod nadzorem Głównej Księgowej w teamie księgowym.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy w księgowości około 2 lat,

  • dobra praktyczna znajomość programu Sage Symfonia,

  • bardzo dobrą praktyczną znajomość pakietu MS Office,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne, dobra komunikacja z Klientem,

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz znajomość aktualnych przepisów podatkowych CIT, VAT.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • miłą atmosferę pracy i fajny zespół współpracowników,

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach struktury firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Your Advisors Sp. z o.o. świadcząca kompleksowe usługi outsourcingu księgowego i kardowo-płacowego poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego/ Specjalisty ds. księgowości, która odpowiedzialna będzie za prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy