Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

VaBank BR sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Sienna 86, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sienna 86

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów biura rachunkowego,

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i rejestrów,

  • sporządzenia deklaracji PIT, CIT, VAT oraz plików JPK,

  • rozliczanie płac i ZUS,

  • sprawozdawczość GUS

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • doskonała organizacja pracy, systematyczność,

  • znajomość programu księgowego Symfonia,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,

  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,

  • znajomość języków obcych: angielski, rosyjski, hiszpański

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • współprace z biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi

O nas

Biuro Rachunkowe "VaBank" zostało założone w 2001 roku. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z międzynarodowymi ekspertami z dziedziny prawa, ekonomii, rachunkowości i finansów.

Podstawowym celem VaBank BR jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr. Świadcząc usługi na rzecz firm różnego typu (spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe, fundacje etc.) zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne techniki współpracy z Klientem.

Klienci obsługiwani są przez profesjonalny personel o wysokich kwalifikacjach zawodowych, który mocno angażuje się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze przedsiębiorstw handlowych, usługowych oraz produkcyjnych. Wszystkich księgowych cechuje rzetelność, sumienność oraz duża wiedza zawodowa.

Oferujemy usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój. Wspieramy Klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących zarządzania finansami, kontrolujemy płynność finansową przedsiębiorstwa oraz szukamy źródeł finansowania inwestycji.

Wspomagamy i asystujemy kadrze zarządzającej w procesie opracowania planów finansowych i controllingu finansowego. VaBank BR świadczy usługi dla przedsiębiorstw i instytucji o dowolnej strukturze organizacyjnej i statusie prawnym.