Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

KH SOLUTION sp. z o.o.O firmie

  • Nowogrodzka 51
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KH SOLUTION sp. z o.o.

Nowogrodzka 51

Warszawa

Biuro rachunkowe KH SOLUTION powstało z myślą o kompleksowej obsłudze firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, startupów, spółek prawa handlowego oraz firm z udziałem kapitału zagranicznego. Wspieramy naszych Klientów w aspektach księgowych, podatkowych, prawnych i finansowych.

Obecnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompletowanie dokumentacji księgowej Klientów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych  i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • aktywna współpraca i komunikacja z Klientami,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie podatku VAT
  • wystawianie faktur
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości;
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości;
  • dobra znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT);
  • umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych, znajomość Comarch Optima;
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Outlook;
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka rosyjskiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Warszawy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • fajną atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie języka angielskiego;

Ogłoszenie archiwalne