Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny księgowy

KM PROFIT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista

Spółka KM Profit sp. z o.o. została założona 30.12.2016 roku przez osoby, dla których świadczenie usług z zakresu audytu, prowadzenia ksiąg, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego to coś więcej niż tylko liczby i wykresy.

To świadczenie usług najwyższej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych w taki sposób, aby klient mógł prowadzić swój biznes jeszcze bardziej efektywnie, z jeszcze większym sukcesem, bazując na rzetelnych danych przygotowanych przez doświadczonych specjalistów.

Jesteśmy biurem rachunkowym prężnie się rozwijającym, obsługującym klientów z kapitałem krajowym  oraz zagranicznym.

​​​​​​​Opis stanowiska:

  • Ewidencja i weryfikacja dokumentów księgowych;
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, sprawozdań GUS oraz NBP;
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych;
  • Przygotowywanie raportów, bilansu, rachunku zysków i strat.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości systemu Enova –warunek konieczny;
  • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku;
  • Doświadczenia przy sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, sprawozdań finansowych, podatków odroczonych, RMK czynnych, biernych oraz amortyzacji środków trwałych;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Dobrej znajomości środowiska excelowego,  mile widziane doświadczenie w obsłudze workflow.
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (mile widziane: finanse/rachunkowość);
  • Znajomość języka angielskiego nie jest warunkiem koniecznym, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczania;
  • Forma zatrudnienia: UoP lub B2B;
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dobra atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne