Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Księgowy

EMMA- BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH sp. z o.o.

5 0005 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi księgowe od ponad 15 lat, nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównego księgowego zdobyte w biurach rachunkowych oraz w renomowanych spółkach z kapitałem zagranicznym. Nasze doświadczenie księgowe i finansowe, oraz na bieżąco aktualizowana wiedza z zakresu podatków i księgowości pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasza firma świadczyła i świadczy usługi księgowe między innymi w branżach: kancelarii prawnych, stowarzyszeń, instytucji finansowych, nieruchomości, mediów, ambasad, biur poselskich, wielkopowierzchniowych sklepów spożywczych, hotelarskiej, gastronomicznej, motoryzacyjnej, transportowej oraz w wielu innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedzialnej i samodzielnej osoby do prowadzenia pełnej księgowości obsługiwanych przez nas spółek.

Opis stanowiska

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych i wyciągów bankowych, sporządzanie dowodów wewnętrznych itp.
  • Księgowanie i rozliczanie rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów, wycen walutowych itp.,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i na potrzeby instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • Potwierdzanie i uzgadnianie kont z kontrahentami,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • znajomość programu RAKS SQL w stopniu pozwalająca na sprawną obsługę księgową powierzonych do obsługi firm,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • skrupulatność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Stabilną i spokojną pracę w rodzinnej firmie,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne