Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna "Centrum"

  • Widok 24
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Widok 24

Warszawa

Firma działająca w branży gastronomicznej od 30 lat,

poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych oraz kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym.
  • Księgowanie faktur kosztowych oraz zakupu towarów.
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zakładów gastronomicznych.
  • Wystawianie faktur VAT
  • Księgowanie raportów bankowych, w tym analiza i rozliczanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowy
  • bardzo dobra i samodzielna organizacja pracy
  • sumienność, skrupulatność oraz rzetelność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości w branży gastronomicznej oraz praca w programie "BILANS"
  • mile widziana znajomość programu BILANS oraz SUBIEKT GT

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • dostęp do zasobów merytorycznych i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i zgranym zespole
  • dogodna lokalizacja biura w Centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne