Samodzielny Księgowy

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów sprzedaży sklepów detalicznych (w tym uzgadnanie sprzedaży z kasy fiskalnej)

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald kont księgowych dotyczących sprzedaży detalicznej (sprzedaż, magazyny wewnętrzne, sklepy detaliczne vs księgi)

  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP

  • Wsparcie w przygotowywaniu danych do miesięcznych rozliczeń VAT (VAT-UE, JPK VAT) i deklaracji podatkowych CIT

  • Terminowe i prawidłowe wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, wyciągi bankowe, środki trwałe i inne)

  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca

  • Współudział w procesie zamykania roku, w tym wspołpraca z audytorami

  • Ścisła współpraca z Główną Księgową

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Starszego/Samodzielnego Księgowego

  • Doświadczenie w obsłudze księgowej Retail będzie atutem

  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości będzie atutem

  • Nastawienie na ciągłe i samodzielne zdobywanie wiedzy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Zdolność do proaktywnego dzielenia się pomysłami i wiedzą

  • Efektywna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Rzetelność, dokładność i samodzielność

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość programu SAP - warunek konieczny

  • Potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie księgowego w SKwP mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie m.in. A1

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy

  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta MultiSport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, możliwość pracy hybrydowej, elastyczne godziny rozpoczynania pracy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Przewiń do profilu firmy