Ta oferta pracy jest nieaktualna od 485 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny księgowy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa SafeRoad, najbardziej wszechstronny dostawca produktów
    i systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie, poszukuje
    pracowników do działu finansowo-księgowego we Włocławku,
    obsługującego polskie spółki zależne.

    Miejsce pracy: Włocławek

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Głównego Księgowego

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych
    • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz podatków dochodowych
    • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych oraz deklaracji i innych dokumentów podatkowych
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do umiejętności;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Oferty należy przesyłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.