Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Samodzielny księgowy

Biuro Rachunkowe Correct ConsultingO firmie

  • Krakowska 41/82, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biuro Rachunkowe Correct Consulting

Krakowska 41/82

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie obsługi pełnej księgowości klientów

  • sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT, CIT

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych,

  • uzgadnianie sald,

  • stały kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • znajomość pełnej księgowości (księgi rachunkowe)

  • doświadczenie w pracy w księgowości

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,

  • umiejętności analityczne, dokładność i terminowość,

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • mile widziana znajomość programów OPTIMA, INSERT.

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz znajomość prawa pracy i z zakresu kadr i płac.

To oferujemy

  • dobrą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • elastyczne godziny pracy