Oferta pracy

Samodzielny Księgowy

Vantage Development S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości oraz prawem podatkowym,

  • kalkulacja podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PCC, inne),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych,

  • analiza poprawności zapisów na kontach księgowych oraz kontrola merytoryczna dokumentów,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • współpraca z audytorami oraz doradcami zewnętrznymi.

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • realizacja płatności.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowych,

  • dobra i praktyczna znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • sprawne operowanie na programach księgowych (np. Symfonia) oraz MS Excel,

  • zorganizowanie, zaangażowanie oraz samodzielność,

  • doświadczenie zdobyte w branży budowlanej lub związanej z nieruchomościami (mile widzialne).

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • możliwość pracy przy realizacji złożonych rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich,

  • możliwość uczestnictwa w rozwoju działalności w obszarze mieszkań na wynajem,

  • możliwość rozwoju kompetencji,

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są jej pracownicy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne