Oferta pracy

Samodzielny Kucharz

FOCUS HOTELS S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych restauracji

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji

  • Racjonalne gospodarowanie towarem

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Mile widziana specjalizacja na przynajmniej jednej z wymienionych sekcji – grill, sekcja gorąca, kuchnia zimna, przystawki

  • Wykształcenie gastronomiczne i wysokie umiejętności kulinarne

  • Znajomość najnowszych trendów oraz kreatywność

  • Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność, i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • Możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Stabilne warunki zatrudnienia

FOCUS HOTELS S.A.

Szukasz wyzwań, a praca w restauracji to Twój żywioł? Chcesz mieć realny wpływ na swoje miejsce pracy i wziąć udział w jego tworzeniu?

Jeśli tak, to praca w restauracji „Gdańska 14” jest dla Ciebie. Dołącz do zespołu i weź udział w naszym najnowszym projekcie. Restauracja „Gdańska 14” będzie nowym miejscem na kulinarnej mapie Bydgoszczy, której otwarcie planujemy w pierwszym kwartale 2021 roku.

Pomóż nam stworzyć najlepszą restaurację w mieście, której menu opracował Szef Kuchni mający na koncie gwiazdkę Michelina, a karta win została stworzona przez znanego i utytułowanego Sommeliera, będącego m.in. wykładowcą w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów!

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. W spółce mamy ponad 250 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość realizowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy