Samodzielny Kucharz - zmianowy

  • Wdzydze (pow. kościerski), pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-12-09)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hotel z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku, jeden z największych na Kaszubach o najbogatszej ofercie kompleksowej dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wdzydze (pow. kościerski) (okolice)

    Zadania:

    • Produkcja potraw na potrzeby grup (bufet)
    • Produkcja potraw na potrzeby gości indywidualnych (karta menu)
    • Zamawianie towarów do produkcji
    • Odpowiednie składowanie towarów zgodnie z instrukcją HACAP
    • Prawidłowy rozchód towarów, zgodny z recepturami (codzienny raport)
    • Ścisła współpraca z pomocami kuchennymi oraz kierownikami innych działów
    • Dbałość o jak najwyższy standard wydawanych potraw (smak i wygląd)
    • Dołożenie wszelkich starań w szybkości obsługi klienta indywidualnego (potrawy na czas)

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość kuchni polskiej
    • Doświadczenie minimum 6 lat (w tym 2 lata jako kucharz samodzielny i minimum rok jako kucharz zmianowy)
    • Wiedza na temat systemu HACAP
    • Aktualna książeczka sanepidowska
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stałą pracę
    • Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
    • Wyżywienie
    • Wynagrodzenie (w tym premie) w oparciu o wyniki oraz ilość godzin przepracowanych z uwzględnieniem skuteczności danej osoby

    List motywacyjny oraz CV z  zdjęciem prosimy przesyłać
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Hotel zastrzega sobie możliwość nie odpowiadania na złożone oferty, nie spełniające powyższych warunków.